Jdi na obsah Jdi na menu
 

San Marino - Mitra 5:6

SAN MARINO DOLNÍ LOUČKY - MITRA BRNO 5:6 (1:1)

16. Halas (Hvízdal), 24. Seyfert (Večeřa), 27. Halas, 29. Večeřa (Seyfert), 38. Seyfert (Plachký) - 7. Havlín (Šotola), 25. Podaný, 31. Reitoral (Hambálek), 35. Šotola, 38. Havlín (Podaný), 40. Šotola (Reitoral)


Celá první půle byla ve znamení opatrnosti, když si oba týmy a momentální sousedi v tabulce byli evidentně vědomi o co tu jde. Byli jsme to ale my, kdo většinou dobýval a naopak domácí čekali na chyby ve finální rozehrávce a zle zatápěli z rychlých protiútoků. Na této taktice měli i postavenou hodně omlazenou základní sestavu. Ve druhé polovině už bylo jasné, že kdo víc zabere, dostane klíč od vyšších pater tabulky. Obrátky zápasu se zvýšily, domácí šli zaslouženě do vedení. Kluci ovšem zařadili na vyšší stupeň a bojovnost se vyplatila obratem výsledku o který jsme ale rázem a velmi lacino přišli v následné power-play. V infarktovém závěru nakonec asi zvítězila naše větší vůle po vítězství v duelu, kde oba týmy podali velice obětavý výkon vyjma obou brankářů. Ti jakoby občas spinkali. Tak snad příště to bude lepší hoši...  ;o)

OČIMA týmu SAN MARINO:

Po vyrovnaném prvním poločase jsme se postupně dostali do dvoubrankového vedení. Houževnatí hosté však bojovali a v poslední desetiminutovce nakonec utkání otočili. Vyrovnat jsme dokázali ihned... po zahájení power-play, ale když jsme chtěli utkání "urvat", tak hosté po ukázkové kombinaci do prázdné branky utkání vybojovali zpět na svoji stranu.

loucky---mitra.jpg