Jdi na obsah Jdi na menu
 

  MITRA CUP 2011

 

O víkendu 25. – 26. června proběhl na fotbalovém hřišti v Moravských Bránicích již 8. ročník turnaje a to za účasti 23 mužstev, když nejvzdálenějším se tentokrát stal slovenský celek Old boys z Rokycan u Prešova. Během dvou dnů lítých bojů o konečné vítězství se zrodilo několik překvapení, když těmi největšími bylo třetí místo sousedních Dolních Kounic a vyřazení největších favoritů jimiž bezesporu byli brněnští Tomson a Kalábek, i havířovští Apollón a Lokomotiva. Z hlavní ceny, tradičního demižónu vína se nakonec poprvé v historii turnaje radoval zahraniční tým, slovenská Kometa Chyžné, která ve finále po bezbrankové remíze v penaltovém rozstřelu porazila divizní K5 Brno.

            

Za zdárný průběh a podporu turnaje pořadatelé tímto děkují všem, co k němu jakkoli přispěli a to zejména OÚ Moravské Bránice, drogérii Světlík Dolní Kounice, a potravinám Brusmanová Mor. Bránice. Svými produkty pak k prezentaci specifického vinařského kraje přispěli vinařství Jan Plaček, Bohuslav Nosek, Karel Radhouszký, Tomáš Freiberg, Václav Němec, Jiří Bouchner, Martin Plaček, František Badin, Oldřich Koblížek a Libor Pelda. Zvláštní poděkování pak patří rozhodčím Pavlu Kulpovi a Jaroslavu Špetovi, kteří dvoudenním vyčerpávajícím maratónem prošli bez většího zaváhání.

 

Přihlášené týmy: Mitra Brno, Sokol Moravské Bránice, Toníkova 11 Dolní Kounice, Kotigers Oslavany, Apollon Havířov, Jendas United Zastávka, Rosňa Brno, West Žab United, Sokol Troubsko, Kometa Chyžné (SK), Atlantis Brno, Lokomotiva Havířov, Old Boys (SK), K5 Brno, FPO Blansko, Kalamita Čučice, Kalábek Lino Brno "B", Debakl Brno, Tomson STŽ Brno, K5 Brno "B", BB Press Brno, Sokol Troubsko "B", Tába Boys

pozvánka

propozice 

Los základních skupin:

Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D
09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 14:00 - 19:00 14:00 - 19:00
1 x 16 min.  1 x 16 min.  1 x 16 min.  1 x 20 min. 
 Mitra Brno  Apollon Havířov  Lokomotiva Havířov  Tomson Brno
 Jendas United  Kometa Chyžné (SK)  K5 Brno  Sokol Troubsko
 FC Old Boys (SK)  Tába Boys  Kalábek Lino "B"  Rosňa Brno
 Kotigers Oslavany  BB Press Brno  Atlantis Brno  FPO Blansko
 Toníkova 11  West Žab United  Sokol Troubsko "B"  K5 Brno "B"
 Debakl Brno  Kalamita Čučice  Moravské Bránice  

  skupina A                    skupina B                     skupina C                    Skupina D

neděle 26. 6.    
Osmifinálová skupina E - 1 x 16 min.   Čas
     
Jendas United - K5 Brno "B" 3:0 09:00 - 09:16
Kometa Chyžné - Kalábek Lino "B" 0:0 09:20 - 09:36
Jendas United - Kalábek Lino "B" 0:3 09:40 - 09:56
Kometa Chyžné - K5 Brno ˇB" 3:0 10:00 - 10:16
Jendas United - Kometa Chyžné 1:3 10:20 - 10:36
Kalábek Lino "B" - K5 Brno "B" 3:0 10:40 - 10:56

1. Kalábek ˇB" 3 2 1 0 6:0 7
2. Kometa Chyžné  3 2 1 0 6:1 7
3. Jendas United 3 1 0 2 4:6 3
4. K5 Brno "B"  3 0 0 3 0:9 0
 

Osmifinálová skupina F - 1 x 16 min.   Čas
     
Sokol Troubsko "B" - Kalamita Čučice 1:1 09:00 - 09:16
Rosňa Brno - Toníkova 11 1:2 09:20 - 09:36
Sokol Troubsko "B" - Toníkova 11 3:1 09:40 - 09:56
Rosňa Brno - Kalamita Čučice 1:1 10:00 - 10:16
Sokol Troubsko "B" - Rosňa Brno 5:2 10:20 - 10:36
Toníkova 11 - Kalamita Čučice 2:1 10:40 - 10:56
 

1.  Troubsko "B"  3 2 1 0 9:4 7
2. Toníkova 11 3 2 0 1 5:5 6
3. Kalamita Čučice  3 0 2 1 3:4 2
4. Rosňa Brno 3 0 1 2 4:8 1

Osmifinálová skupina G - 1 x 16 min.   Čas
     
Apollon Havířov - K5 Brno 1:0 11:00 - 11:16
Kotigers Oslavany - Troubsko 3:1 11:20 - 11:36
Apollon Havířov - Troubsko 2:1 11:40 - 11:56
Kotigers Oslavany - K5 Brno 0:3 12:00 - 12:16
Apollon Havířov - Kotigers Oslavany 0:3 12:20 - 12:36
Troubsko - K5 Brno 1:3 12:40 - 12:56
 

1.  K5 Brno  3 2 0 1 6:2 6
2. Kotigers Oslavany  3 2 0 1 6:4 6
3. Apollon Havířov  3 2 0 1 3:4 6
4. Sokol Troubsko  3 0 0 3 3:8 0

Osmifinálová skupina H - 1 x 16 min.   Čas
     
Tomson Brno - Mitra Brno 1:0 11:00 - 11:16
Lokomotiva Havířov - West Žab United 5:0 11:20 - 11:36
Tomson Brno - West Žab United 3:1 11:40 - 11:56
Lokomotiva Havířov - Mitra Brno 1:0 12:00 - 12:16
Tomson Brno - Lokomotiva Havířov 1:0 12:20 - 12:36
West Žab United - Mitra Brno 1:1 12:40 - 12:56

1.  Tomson Brno 3 3 0 0 5:1 9
2. Lokomotiva Havířov  3 2 0 1 6:1 6
3. Mitra Brno  3 0 1 2 1:3 1
4. West Žab United 3 0 1 2 2:9 1
 

do čtvrtfinále postupují první 2 týmy z každé skupiny

Čtvrtfinále 8 týmů - 1 x 20 min.   Čas
     
Kalábek "B" - Toníkova 11     2:4 13:00 - 13:20
Troubsko"B" - Kometa Chyžné      0:2 13:00 - 13:20
K5 Brno - Lokomotiva Havířov     1:0 13:30 - 13:50
Tomson Brno - Kotigers Oslavany      0:0  2:3pk 13:30 - 13:50
     
Semifinále 4 týmy - 1 x 20 min.   Čas
     
Toníkova 11 - Kometa Chyžné      0:2 14:00 - 14:20
K5 Brno - Kotigers Oslavany     1:0 14:30 - 14:50
     
O 3. místo - pokutové kopy   Čas
     
Toníkova 11 - Kotigers Oslavany  2:1 15:00 - 15:10
     
Finále - 2 x 12 min.   Čas
     
Kometa Chyžné - K5 Brno                0:0  4:3pk 15:15 - 15.45
     
Vyhlášení výsledků a předávání cen    

Nejlepší střelec:: Libor Křižák - Kalábek Lino "B", 9 branek

Nejlepší brankář: Michal Dlábek - Kometa Chyžné 

 

Mitra cup 2010        Mitra cup 2009        Mitra cup 2008        Mitra cup 2007      

Mitra cup 2006

optimalizace PageRank.cz

 

 

Náhledy fotografií ze složky Mitra cup 2011