Jdi na obsah Jdi na menu

Mitra - Technika 12:3

KSTK MITRA BRNO - TECHNIKA BRNO 12:3 (4:2)

1. Havlín (Šotola), 6. Havlín, 12. Havlín (Žáček), 13. Havlín (Šotola), 22. Žáček, 23. Reitoral (Havlín), 27. Reitoral (Šotola), 30. Havlín (Šotola), 34. Reitoral, 37. Havlín (Šotola), 38. Reitoral (Šotola), 40. Havlín - 7. Lošťák (Vlk), 7. Vlk (Hanák), 36. Hudeček (Lošťák)

Toto výrazné vítězství se zpočátku nevyvíjelo vůbec lehce. Soupeř hrál aktivně a my jak rychle jsme se ujali vedení 2:0, tak rychle jsme o něho přišli. Naštěstí jsme již neustálými neúspěchy kovaní a kluci už to tím pádem mají v hlavách natolik srovnané, že ví jak se o případný úspěch porvat. Zabrali a podařilo se poločasově opět odskočit na rozdíl dvou gólů. A protože jsme tentokrát drama nedovolili, byla druhá půle v naší naprosté režii a v minulosti obávaná Technika se tak dostala do role vykostěného zajíce na poslední leči. A jelikož jsme s předstihem drželi minutu ticha už o přestávce, zbývá již jen dodat: “čest vaší památce kamarádi, ale jinak vás máme rádi!”