Okresní přebor Brno-město 2008/09

14. kolo

Sobota 29.11.2008, 12:00 hříště Rybnická

Mitra - Soccer  2:9  (0:1)

Branky: 24´ Machát 0:1, 26´ Novotný 0:2, 26´ Novotný 0:3, 27´ Kubát 0:4, 27´ Rybníček 1:4, 29´ Machát 1:5, 31´ Machát 1:6, 34´ Pospíšil 1:7, 35´ Novotný 1:8, 43´ Rybníček 2:8, 50´ Novotný 2:9
Žluté karty: Žluté karty:
Červené karty: Červené karty:
Sestava:  Špeta - Nachtnebl, Nádeníček, Paczek - Rybníček, Baďura, MotyčkaSestava: Kaláb - Novotný, Pospíšil, Komínek, Skácel - Machát, Hřebíček, Kubát, Malec
Rozhodčí: Kulpa, Bednář

Výborný úvodní poločas sehrála Mitra proti největšímu favoritovi okresního přeboru v sestavě s 40-ti gólovým kanonýrem Machátem. Mitra kolektivně bránila a využívala každou možnost pro rychlé protiútoky. Soccer měl sice výraznou převahu, šance si ale vytvořily oba týmy. Špetu i Kalába zachránily od inkasování tyčky. Rodící se drama promnělil v jednoznačnou záležitost právě brankář Mitry. Hodinovou pauzu mezi zápasy využil k návštěvě místní hospůdky a dva vypité půllitry mu nedovolily reagovat na vzniklé situace. Druhou branku inkasoval takřka od půlky a když se mu v dalším průběhu zápasu podařilo míč chytit, tak si ho k údivu celé haly hodil sám do branky. Hra Mitry se v tento okamžik sesypala a Soccer ve zbývajících minutách na hřišti jasně dominoval.