Branky: Šmarda, Aldorf -  Soukup, Linger  Obrazek
Žluté karty:Žluté karty: Obrazek - Moudrý, Procházka, Jahoda
Červené karty: Červené karty:
Sestava: Špeta - Nádeníček, Šmarda - Rybníček, Motyčka, AldorfSestava: Vyhnánek - Pouchlý, Jahoda, Procházka, Král - Moudrý, Soukup, Linger
Rozhodčí: Kulpa, Vašíček     Obrazek                  Obrazek

ObrazekObrazek

SK Líšeň "B" nastoupila do zápasu i s 2 posilami s divizního "A" týmu a svého soupeře přišpendlila hned od začátku na jeho vlastní polovinu. Hrálo se prakticky na jednu branku, borci v oranžových dresech si před Špetou otevřeli střelnici, ten ale tlaku dlouho odolával. Ve 12 minutě předvedla Mitra rychlý protiútok a Šmarda uklidil míč k pravé tyči 1:0. Při druhé návštěvě na soupeřově polovině si poradil Aldorf ve hře jeden na jednoho a rozdíl byl dvougólový. V 36. minutě si tým Líšně vybral oddechový čas a po něm vyrovnal. V poslední minutě mohl dokonce strhnout vedení na svoji stranu, jenže Špeta si s 10m pokutovým kopem poradil. Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše = remíza 2:2 byla spravedlivá a zasloužená pro oba týmy.

Náhledy fotografií ze složky Mitra - SK Líšeň B 2:2