Branky: Nachtnebl 2, Aldorf, Motyčka - Linger, Procházka P., Mach
Žluté karty: Žluté karty: Obrazek - Pouchlý
Červené karty: Červené karty:
Sestava: Špeta - Nachtnebl, Ondřík - Rybníček, Aldorf, MotyčkaSestava: Vyhnánek - Pouchlý, Král, Procházka T., Jahoda - Linger, Procházka P., Mach, Štastný
Rozhodčí: Havíř, Bača

sestřih

Jestliže v předchozích 6 utkáních inkasovala Mitra dohromady jen 1 branku, béčko Líšně, posílené o několik divizních hráčů, se trefilo v úvodu hned dvakrát. Nepříznivý vývoj vedoucí tým tabulky nezlomil a ještě do konce poločasu snížil Nachtnebl a vzápětí dorážkou vyrovnal Aldorf. Ještě jednou tým v oranžových dresech vedl, když Špeta podcenil slabou střelu z úhlu - 2:3. Mitra vrhla všechny síly do útoku a 8 minut před koncem Motyčka v pádu vyrovnal a začínalo se odznovu. Hráči Líšně začali mít problémy s akumulovanými fauly, jenže Ondřík i Aldorf 10m pokutové kopy zahodili. Rozhodla až křížná střela Luboše Nachtnebla přes houštinu těl před brankou v době, kdy stopky sudího Havíře ukazovaly čas 39:16!! Mitra tak vydřela štastnou, ale nesmírně cennou výhru.