Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mitra - Saňaři Sokolnice 3:2

 

Okresní přebor Brno-město 2010/11
19. kolo
   
Sobota 19.2.2011 11:00 hříště Rybnická
Mitra - Saňaři  3:2  (1:1)
Branky: 13´ Aldorf 1:0, 23´ Pospíšil 1:1, 28´ Rybníček 2:1, 30´ Baďura vlastní, 50´ Rybníček 3:2 
Žluté karty:  Žluté karty: Hrdlička
Červené karty:  Červené karty:
Sestava: Rauscher - Pokorný,  Baďura, Nachtnebl - Rusnák, Aldorf, Motyčka, Rybníček Sestava: Přerovský - Kubíček, Liška, Zmrzlý - Pospíšil, Hrdlička, Lukáš, Sekanina
Rozhodčí: Bednář, Klusák

 

dscn0074.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Zápas očima Jaromíra Glöcknera:

 

Když jsme s mladíky ze Sokolnic na podzim získali první tři body v soutěži, říkal jsem, že na jaře budou o hodně lepší. Ke své dravosti získali zkušenosti a navíc Hrdličku, jak jsem si všiml podle zápisu hráče s číslem 7. Ten nám dělal opravdu největší problémy, i když celý jeho tým tentokrát dřel na hranici svých možností. I proto to zas byl jeden ze zápasů, který na lavičce trhá nervy. Hrálo se v čím dál větším tempu nahoru dolů a my můžeme jen poděkovat výbornému výkonu Lukáše Rauschera v naší brance, který několikrát doslova reflexívně zachraňoval na poslední chvíli. Jen na hlavičku Ríši Baďury fakt neměl... S postupem času bylo hodně vidět, že nám ubývají síly a i psychika nevypadala nejrůžověji. Útočníci se začali schovávat, obránci pod tlakem chybovali. Ještě že máme tu studenokrevnou Rybu, i když sám měl před svým vítězným gólem v posledních vteřinách taky dvě šance, které mu nevyšly. I tak pomohl ke třem bodům nejenom nám, ale z velké míry i Nasanu v následujícím utkání, který to měl s rozhozenými Saňaři o moc lehčí, než my. 
 
Myslím, že každý si je vědom toho, jaký výkon podal a kde má svoje rezervy. Za 14 dní to budeme všichni o futsalovém víkendu potřebovat, když nás nejprve v sobotu prověří silní Gladiátoři a po nich sestupem ohrožený Bastr. A v neděli odpoledne nepopulární čtvrtfinále zimního Kajot openu. Pokud by se podařilo něco navíc v podobě bedny, určitě by šla případná oslava na účet klubu. A v případě stupínku nejvyššího i s večeří!