Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mitra - San Marino 11:6

KSTK Mitra Brno - San Marino Dolní Loučky 11:6 (4:3)
 

7. Motyčka (Reitoral), 14. Havlín (Šotola), 15. Havlín (Šotola), 17. Hambálek (Havlín), 23. Šotola (Reitoral), 30. Šotola (Reitoral), 30. Reitoral (Motyčka), 30. Hambálek (Havlín), 31. Reitoral (Rybníček), 39. Havlín (Šotola), 40. Reitoral - 5. Seyfert (Večeřa), 15. Plachký (Halas), 18. Halas (Seyfert), 31. Večeřa (Halas), 33. Malásek (Večeřa), 39. Seyfert (Malásek)


Rozhodčí: Vašíček Jiří (8,4), Kolář Jaroslav (8,4) Delegát: Uhlíř Petr Diváků: 21
ŽK: Rauscher Lukáš - 0 
 

KSTK Mitra Brno: Motyčka Tomáš, Havlín Dominik, Hambálek Aleš, Šotola Tomislav, Reitoral Adam, Rauscher Lukáš, Rybníček Michal, Rybníček David, Jindra David 

San Marino Dolní Loučky: Seyfert Václav, Plachký Martin, Halas Ondřej, Večeřa Kryštof, Malásek Michael, Divácký Marek, Mašek Jan, Burian Václav

OČIMA týmu MITRA:
Po fantastickém výkonu a faktické záchraně z minulého kola byl dnešní náš výkon poněkud vlažnější. Není se ale co divit, klukům se to ani nedá nijak vyčítat a to zvlášť, pokud se nakonec vyhrálo opět s vysokým skórem. Držíme zatím ale pro nás vynikající páté místo a pokud by se ho podařilo udržet až do konce sezóny, bylo by to vzhledem k problémům, kterými jsme letos prošli opravdu nadlimitní. 

OČIMA týmu SAN MARINO:
Do Tuřan jsme opět zajížděli v sesmolené sestavě. Do branky se postavil hráč B-týmu Mara, do hry naskočil třeba i Kumar. Domácí na nás vlétl zhurta, ale do větších šancí se nedostali, naopak z jednoho z brejků jsme se ujali vedení. Domácí však vyrovnali po dvou chybách a slepených brankách uskočili na rozdíl dvou branek. Do kabin jsme vstupovali s těsným mankem za stavu 3:4. Ve druhé půli jsme pro změnu začali tlakem my, ale šance jsme bohužel neproměnili, a tak udeřili domácí a 4 slepenými brankami utkání rozhodli. Při závěrečné power-play padlo po několika brankách na obou stranách a Mitra vyhrála zaslouženě vysoko 11:6.