Okresní přebor Brno-město 2008/09

12. kolo

Sobota 15.11.2008, 12:00 hříště Rybnická

Mitra - R.I.P.  4:2  (2:1)

Branky: 3´ Nachtnebl 1:0, 4´ Krejčí 1:1, 21´ Paczek 2:1, 29´ Burkert 2:2, 47´ Rybníček 3:2, 50´ Nádeníček 4:2
Žluté karty: Žluté karty:
Červené karty: Červené karty:
Sestava:  Špeta - Nachtnebl, Nádeníček, Paczek - Rybníček, Baďura, Motyčka, Pelikán, Sestava: Gottvald - Lepka, Burkert, Brus - Krejčí, Granát
Rozhodčí: Bednář, Nejezchleb

Střelecká forma obránců Nachtnebla a Paczka, pomohla Mitře k poločasovému vedení 2:1. Na první branku odpověděl tvrdou střelou z dálky Krejčí, na druhou zase po zmatcích v pokutovém území Burkert. Ze nerozhodnutého stavu vrhla Mitra všechny síly do útoku, R.I.P. se rozhodl za všech okolností ubránit remízu. Jasné šance spálili postupně Baďura, Rybníček i Pelikán až ve 47. minutě kapitán "Ryba" dotlačil míč do sítě. Pojistku přidal chvíli před koncem do opuštěné branky při power-play Nádeníček.