Jdi na obsah Jdi na menu
 

Okresní přebor Brno-město 2009/10

21. kolo

Sobota 27.2.2010 11:00 hříště Rybnická

Mitra - Kormidlo  4:2  (0:0)

Branky: Nachtnebl 2, Baďura, Krejčí - Richter, Marek
Žluté karty: Žluté karty: Horák, Nádeníček, Richter, Svoboda
Červené karty: Červené karty:
Sestava: Špeta - Nachnebl, Baďura, Krejčí - Motyčka, Rusnák, Havlíček, BuršíkSestava: Klauda - Marek, Horák, Nádeníček - Hřebíček, Svoboda, Richter
Rozhodčí: Bednář, Vala

Zápas očima Jaromíra Glöcknera:

Když proti nám s počátečním hvizdem nastoupili pouze čtyři neupravení kluci, kteří zjevně vypadali smíření s osudem outsidera, ani na okamžik jsem nepochyboval v plný bodový zisk. Dokonce jsem si ani nestopl první poločas. Kdo ovšem neviděl, nepochopí, já jsem tam byl a taky nechápu. Tak diletantský přístup našich řad jsem už dlouho neviděl! Jakoby jsme vůbec nebyli ohroženi sestupem, či co. Po bezbrankovém poločase, který jsme klidně mohli i vysoko prohrávat, a kdy nás naopak protentokrát Jarynek podržel, vycítil soupeř šanci a nevzdal se ani při tříbrankovém rozdílu. My jsme se naopak znovu uchýlili  ke stylům lážo - plážo a nebo hurá do útoku se zřejmým cílem se mně asi nadobro zbavit. Tohle to opravdu nemůžu dlouho vydržet, nicméně se tímto veřejně omlouvám za to, že jsem řval asi víc než je zdrávo. Ale to se fakt už nedalo. Proto zaplať Mitra za ty konečný tři hodně cenný bodíky!

Včil máme tři týdny přestávku, v kterých snad doufám že dojde Antonova registračka z Práglu, kde již tradičně k dnešnímu dni leží takřka 14 dní. Pravděpodobně tam berou platy v životním minimu a nebo ani neví, co je to pojem plné využití pracovní doby. Jinak si totiž tento vleklý problém neschopnosti zadat do databáze základní údaje o hráči, vytisknout průkaz, nalepit fotku, zapečetit a vložit do pošty do doby kratší než 5 minut neumím vysvětlit. V součtu to totiž znamená nějakých 1920 vyřízených žádostí jedním pracovníkem měsíčně. Nám by ale za naší situace pomohla jen ta jedna, proto doufám že se nebude opakovat letošní dvouměsíční lhůta.