Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mitra - Kalábek 12:10

Mitra Brno -  KALÁBEK SPORT Brno 12:10 (4:7)

6. Šotola (Haňka), 16. Rybníček (Havlín), 19. Šotola (Hambálek), 19. Rejtoral (Motyčka), 21. Hambálek (Havlín), 23. Rybníček (Hambálek), 23. Šubert (Rejtoral), 27. Šotola (Homola), 30. Šotola (Havlín), 31. Rejtoral (Rybníček), 32. Rejtoral (Rybníček), 35. Rejtoral (Hambálek) - 2. Hodžič (Kalina), 7. Kalina (Logara), 10. Němec (Kalina), 17. Hodžič, 18. Hodžič, 20. Kalina (Hodžič), 20. Kalina (Němec), 24. Logara (Kalina), 34. Sára (Kalina), 38. Logara (Kalina)

 

 

  KSTK Mitra Brno FC KALÁBEK SPORT Brno 12:10 (4:7)

20

 

 
Branky: Šotola Tomislav 4, Reitoral Adam 4, Rybníček Michal 2, Hambálek Aleš, Šubert Michal - Kalina Martin 3, Hodžić Dino 3, Logara Vanja 2, Sára Zdeněk, Němec Martin; Rozhodčí: Rohrer Libor (8), Štola Lubomír (8); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: 0 - Lukšija Haris, Němec Lukáš; ČK: Haňka Stanislav - 0

 Do utkání jsme vstoupili zbytečně ustrašení a kupili jednu školáckou chybu za druhou. Navíc za dlouhou historii klubu jsme zaznamenali jeden až smutně úsměvný primát, když jeden z nováčků  týmu Staňa Haňka, který navíc naskočil až do rozjeté sezóny, obdržel už podruhé za sebou dvě žluté karty v jednom utkání. Tragikomické na tom je skutečnost, že se jedná jinak o velice slušného člověka, navíc mimo jiné učitele tělocviku, kterého to osobně dost nepříjemně zasáhlo. Jenže asi i toto citelné oslabení nakoplo tým k heroickému výkonu v druhém poločase, kdy jsme nejdříve poprvé srovnali na 7:7, pak podruhé na 8:8 a následně jsme šli do třígólového trháku, abychom úspěšně přečkali snad 8 minut dlouhou a velmi dobře hranou přesilovku soupeře. Zrodilo se tak asi pro mnohé překvapení, ale pro nás nesmírně cenné vítězství, kterého si musíme nejen vážit, ale i se z něj poučit a pokusit se na něho navázat v dalších zápasech. K tradičním střelcům se už podruhé za sebou přidal na výbornou Adam Reitoral, tak že pokud to půjde tak dál, zbývá už jen doladit “maličkost”, jíž je defenzíva. V té letos absolutně propadáme, což má za následek naše velmi nepříjemné tabulkové postavení. A že to letos bude boj do posledního okamžiku, je zcela jisté!