Branky: Rybníček 2, Nachtnebl - Šplíchal 6, Silnický 3, Sysel, Brychta
Žluté karty: Žluté karty:
Červené karty: Červené karty:
Sestava: Kopeček, Špeta - Nachtnebl, Nádeníček, Paczek - Rybníček, Motyčka Baďura, Pelikán, Sestava:
Rozhodčí: Havíř, Bednář

Již 3. minuta hodně napověděla o tom, v jakém duchu se bude odehrávat zbytek zápasu. Katastrofální rozehrávku Mitry využil Šplíchal k laciné brance a podobným způsobem si K5 postupně vybudovalo rozhodující náskok. Akce dva na dva, jeden na jednoho, dlouhé výhozy, prakticky všechny tyto akce končily gólem. Nedůslednosti v obsazování protihráčů, nechuť se vracet ze soupeřovi poloviny společně s nulovou úspěšností obou brankářů vyústily v trapné vystoupení, které s futsalem mělo pramálo společného. Mitra se výsledkově svému soupeři mohla rovnat jen v 1. poločase, ještě v 35. minutě snížil Rybníček na 3:5. Konečné slovo však měli hráči K5, kteří upravili 6 brankami v řadě na konečných 3:11!!