Zimní liga 2008

9. kolo

Sobota 23.2.2008, 13:50 nafukovací hala Kuřim

Mitra - Jezdci   3:3  (1:2)

Branky: 2. Nádeníček 1:0, 6. Rudolecký 1:1, 14. Rudolecký 1:2, 21. Smital 2:2, 28. Baďura 3:2, 30. Šebela 3:3

Žluté karty: Obrazek - HeribanŽluté karty:
Červené karty: Červené karty: Obrazek - Havelka
Sestava: Špeta - Nádeníček, Mrňa, Baďura - Smital, Aldorf, Ryška, HeribanSestava: Kříž - Beránek, Machů, Havelka -  Šebela, Rudolecký, Frodl,
Průběh: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3

sestřih

Obrazek

Začátek zápasu s Jezdci nemohl Mitře vyjít lépe. Hned z 1. vážnější akce se po rohu prosadil Nádeníček. Baďura mohl o chvíli později vedení dokonce zvýšit, slibnou akci bohužel pokazil špatnou přihrávkou, nepochopitelně se nevrátil a z protiútoku prostřelil Špetu Rudolecký 1:1. Na konci poločasu stejný hráč po podobné akci poslal Jezdce do vedení. Smitalovi se povedlo vyrovnat, když využil vyloučení soupeře po 2. žluté kartě. Mitra se tlačila do útoku, měla výrazně více ze hry, ale šance se proměnit dlouho nedařilo. Tu největší měl z brejku 3 na 1 Aldorf, místo přihrávky na úplně volného Baďuru, opět naprosto nesmyslně zvolil slaboučkou střelu do náruče brankáře. Až právě Baďura v 38. minutě tvrdou střelou vrátil Mitře vedení zpět. Ani tento gól na vítězství nestačil. Mrňa zahrál ve vápně rukou a sudí Pekárek nemilosrdně ukázal na penaltový puntík. "Ty krávo, ta byla přísná", řekli by pravděpodobně fotbalový bafuňáři, známí z korupční aféry. Frodla sice Špeta bravurně vychytal, jenže Mrňa už byl myšlenkama zřejmě v přilehlé restauraci na vychlazeném Gambrinusu, nechal Šebelu dorážet a ten v dramatické koncovce vyrovnal na spravedlivých 3:3.