Branky: 2´ Nachtnebl 1:0, 14´ Motyčka 2:0, 28´ Greiffenneg 2:1
Žluté karty: Obrazek - ŠpetaŽluté karty: Obrazek - Buček, Strádal, Greiffenegg
Červené karty: Červené karty:
Sestava: Špeta - Nachtnebl, Nádeníček - Rybníček, Motyčka, BaďuraSestava: Maixner - Buček, Štípek, Gajda, Blatný - Strádal, Lorenc, Sochor, Greiffenegg
Rozhodčí: Linhart, Krátký

Mitra, ve své premiéře v okresním přeboru, nečekala na první gól dlouho. Po 60 vteřinách hry dostal Luboš Nachtnebl míč do plného běhu a z levého křídla prostřelil brankáře 1:0. Mitra výborně bránila a hrozila z nebezpečných protiútoků, díky kterým mohl být poločasový rozdíl více než dvoubrankový. Rozchytal se brankář Špeta, blýskl se mimojiné bravurním chycením 10m pokutového kopu. V druhé půli tlak Ingostavu zesílil, po snížení na 2:1 zachránila Mitru branková konstrukce, a protože ani na druhé straně zůstaly šance nevyužity, skóre už se nezměnilo.