1. B třída futsalu - 2006/2007

21. kolo

Neděle 13.5.2007, 9:50 hříště Kneslova

Deportivo - Mitra     1:8   (1:3)

Branky: 3. Mrňa 0:1, 4. Motyčka 0:2, 8. Motyčka 0:3, 16. Steinhauser 1:3, 25. Nádeníček 1:4, 34. Aldorf 1:5, 35. Rybníček 1:6, 36. Rybníček 1:7, 39. Nádeníček 1:8     Obrazek
Žluté karty:Žluté karty:
Červené karty: Červené karty:
Sestava: Fók - Osičko, Medek, Růžička, Zdražílek - Dvořák, Meloun, Steinhauser, SehnalSestava: Frank - Nádeníček, Mrňa, Šmarda - Aldorf, Rybníček, Motyčka, Smital
Rozhodčí: Křípal, Káfoněk                     Obrazek

2 branky po rohových kopech dali ráz jednoznačnému utkání. Deportivo kladlo malý odpor jen při snížení na 1:3, jinak zápas byl jen otázkou skóre. Až na Šmardu se do sítě trefili všichni a příjemně se naladili pro nadcházející zápas proti nepříjemnému Celticu.

Zhodnocení kouče Jaromíra Glöcknera:

Soupeř, od kterého jsme na jaře čekali více, překvapil svou pasivitou, které jsme se hlavně v druhé polovině prvního poločasu trestuhodně přizpůsobili. Tento herní výpadek taky potrestali svým naštěstí jediným gólem, druhý poločas už jsme ovšem zvládli daleko lépe a takříkajíc napohodu dohráli celý zápas.