1. B třída futsalu - 2006/2007

24. kolo

Neděle 20.5.2007, 11:30 hříště Kneslova

Červený drak - Mitra     2:5    (0:3)

Branky: 5. Aldorf 0:1, 6. Aldorf 0:2, 18 Aldorf 0:3, 25 Aldorf 0:4, 26. Trávníček 1:4, 32. Trávníček 2:4, 39. Nachtnebl 2:5    Obrazek
Žluté karty: Bumba   ObrazekŽluté karty:
Červené karty: Bumba   ObrazekČervené karty:
Sestava: Mikulenka - Lysý, Vrána, Bumba, Hornáček - Navrátil, Chaloupka, Trávníček, PluháčekSestava: Štastný - Mrňa, Nádeníček, Nachtnebl, Šmarda - Aldorf, Motyčka, Smital
Rozhodčí: Vomastek, Linhart    Obrazek      Obrazek

Zápas očima Jaromíra Glöcknera:

Po předchozí vysoké porážce, která už našeho rivala definitivně vrátila do druhé třídy, soupeř překvapil tím, že nerezignoval. To je oproti jiným takto postiženým celkům jistě chválihodné pozitivum. My jsme ovšem k utkání přistoupili  ve stále sílícím horku a pod dojmem minulého úspěchu až příliš vlažně. Po laciných brankách do sítě Draků jsme se opět ve druhém poločase dostali vlastní vinou pod tlak, když jsme nejdřív již v sedmé minutě nasbírali pět faulů a poté dvakrát inkasovali. Zaplať Mitra, že Jirka v té době famózně chytil desítku a následně se soupeř dostal vlastní nedisciplinovaností do oslabení, čehož jsme pro toto utkání novým kapitánem Lubošem Nachtneblem využili. Malé plus bych tentokát připsal Leošovi za jeho mušku, z pěti branek se trefil čtyřikrát. To znamená jediné: lačná ústa přihrávajících se ozvou po sezóně...