Neděle 3.2.2008, 16:00 nafukovací hala Rybnická

Žluté karty: Obrazek - MotyčkaŽluté karty:
Sestava: Špeta - Mrňa, Valaškovčák, Nešuta - Rybníček, Motyčka, Šmarda, ŠtastnýSestava:
Rozhodčí: Kulpa, Vít
Průběh: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3

Obrazek

Oproti dopoledním zápasům v kuřimské Zimní lize Mitra opět pozměnila sestavu. Hráče Fénixu nahradili 2 borci z Atlantisu Valaškovčák a Nešuta a oba si vedli v těžkých zápasech skvěle. V možná klíčovém zápase o postup do další fáze, začala Mitra tahat za kratší konec provazu v 2. poločase poté, co si Mrňa se Špetou dali neuvěřitelný vlastní gól, na který navázal útočník Arsenalu parádní bombou ze střední vzdálenosti, 1:3. Poté co Šmarda se štěstím snížil, se už schylovalo k power play, když Rybníček po individuální akci vyrovnal. Závěr byl vskutku dramtický. Motyčka s Rybníčkem zahodili 10m pokutové kopy, nakonec však přeci jen prvně jmenovaný v poslední minutě hry využil přesilovou hru, poté co byl po protestech hráč Arsenalu vyloučen.