Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jak se dostane futsalista jako ty z Havířova do Brna?

Odpověd je jednoduchá, jelikož jsem si v Brně našel práci a určitě bych nejezdil každý týden domů do Havířova, sháněl jsem si futsal v Brně.

Ve kterých klubech jsi zatím působil?

ObrazekZatím jsem působil ve třech klubech, začínal jsem jako 17-ti letý v týmu, který poskládal klučina od baráku, už ani nevím jak jsme se jmenovali.  Potom jsem přešel do týmu který hrál Havířovskou ligu, kterou jsme hned v prvním roce vyhráli a nakonec se nám podařilo s klukama z futsalu (většina se mnou hrála i fotbal) sehnat sponzora a proto jsme odešli, založili si vlastní klub Apollon Horní Bludovice, se kterým jsme nastoupili v divizi a poté v kraji.

Proč sis vybral zrovna Mitru?

Jelikož se každoročně účastním turnaje v Moravských Bránicích (Mitra cup) našel jsem si tam spoustu kamarádů a nejvíce Ričmonda, na kterého jsem si vzpoměl, když jsem hledal futsalový klub, skontaktoval jsem se s ním a ted jsem tady :)

ObrazekByl jsi někdy předtím v Brně a jak se ti líbí tohle město?

Brno jsem znal i dříve, byl jsem tady rok a půl na vysoké a myslím, že člověk si to město, kor jako student, musí zamilovat, takže jsem maximálně spokojen a už když jsem hledal práci, bylo na prvním místě Brno.

Za Mitru už jsi nastoupil v rámci turnaje Brno Open. Jak se ti podařilo zapadnout do klubu?

Pár kluků jsem znal, takže to pro mě bylo naštěstí ulehčené, ale já myslím že celá parta je výborná a to je hodně důležité. Doufám, že mě vzali za svého tak jako já je a budu jim to moct oplatit na hřišti dobrými výkony.
Obrazek
Máš jako velký příznivec ostravského Baníku v kalendáři zaškrnuto datum 15.3.2010? Ostrava totiž hraje v Brně...

Přiznám se, nesledoval jsem datum, kdy tady hraje Baník a uvidím co zrovna bude 15.3. Ale určitě bych se chtěl jít podívat, je to začátek a jsem zvědavý jak na tom oba týmy budou. Nevynechal jsem zápas Baník - Brno minulou sezonu a nechtěl bych to vynechat ani letos.