Jdi na obsah Jdi na menu
 

komentář oslavany

Skoro celý první poločas jme měli mírnou převahu a zápas probíhal ve stylu taktického čekání na chybu soupeře, a to i přes naši hru ve stylu jakési nekolektivní „šmrdlané“, kdy se jednotlivci utápěli v trapném předvádění osobního neumětelství.  Jeho závěr ovšem byl varováním, jak by se mohl odehrávat celý zbytek tohoto duelu, když soupeř z rychlého protiútoku vyrovnal. Ponaučení jsme si ovšem nevzali a brzy po druhém začátku po zbytečných ztrátách míče inkasovali opět po rychlých brejcích oslavanských. Chyby a nervozita se začaly kupit, čímž soupeři narostla neskutečná křídla a zrodil se další potupný výsledek, z něhož doufám si všichni aktéři vezmou dostatečné ponaučení a uvědomí si, že dnes opět nehráli futsal.

 

Do letošního ročníku kraje jsme vstoupili na poslední chvíli a bez faktické možnosti nějak se výrazně posílit. Z toho musíme vycházet a jiná alternativa jak záchrana soutěže pro nás nepřipadá v úvahu. To si musí ale uvědomit všichni a ke každému soupeři přistupovat s pokorou ale i odhodláním na hřišti nechat všechno a rvát se do poslední minuty. Jinak to nepůjde a byla by škoda tuto kvalitní soutěž přenechat někomu jinému.

 

Remosu tímto blahopřeji k výraznému vítězství a Romanu Křípalovi zvlášť :o) Dali letos dohromady kvalitní tým, sice vesměs na úkor ivančického fotbalu, zato ovšem by mohl po delší době v regionu, který býval baštou malé kopané a později futsalu vyrůst další mančaft, pro nějž by tato soutěž rozhodně nemusela být poslední štací.

 

dscf4762.jpg