Jdi na obsah Jdi na menu
 

komentář Oslavany - Mitra 7:5

Už to začíná být trapná klasika: jednou zahrajeme dobře a podruhé je to kostelní žalozpěv  v divadelním provedení. Zdá se, že utkání bylo rozhodnuto už před úvodním hvizdem, protože ještě  chvíli před ním byly na hrací ploše pouze tři našidscf5321.jpg hráči + paradoxně dva gólmani. Je to otřesné, ale zbytek squadry se dostavil teprve 9 minut před oficiálním začátkem utkání do šatny – důvod…nenastartování auta! Kurňa hoši, když vím, že mám střep po olašských cikánech, tak se na to připravím a vstanu o hodinu dřív, abych tu dakotu mohl jakýmkoli způsobem rozpohybovat! A zvlášť, když mrzne…že. Tak to dopadlo, jak to dopadlo. Nerozcvičení hráči postupně přibíhali, rozhodčí asi spěchali domů, a tak někteří ještě při nástupu měli zmuchlaný pemprsky, jiní si evidentně podle stylu běhu zapomněli vyndat jiné „doplňky“ a ostatní byly zjevně ve Vanglu na romantickým výletě. Samozřejmě se k tomu musí přičíst i takové základní zkraty jednotlivců, kdy jeden nechá doma trenky, druhý triko a třetí  se ve finále rozbrečí že nemá ručník…výsledek, nevýsledek. Ale hlavně že ve sprše pak jede mýdelní kriket, to je aspoň adrenalin! Ach jo, že nésu mladší, bych vám ukázal!... :o)

 

osl.jpgTo co se na palubce z naší strany dělo v první půli, bylo z kategorie sci-fi futsalu. Nenápaditý, ba dokonce v některých momentech stupiditou zavánějící pohyb jakékoli čtyřky měl za následek akorát výrobu nesčetných chyb z kterých domácí těžili. Na lavičce jsme díky tomu vytvořili zvěřinec nevídaných parametrů, který by nám leckterá zoologická zahrada mohla jen závidět. Proto bylo navýsost dobré, že jsme se všichni o přestávce domluvili, že hromadnou sebedestruktivní rvačku odložíme ad-akta.

 

Druhá půlka už byla lepší, nicméně jsme opět vyrobili několik hrubek, které znamenaly definitivní ztrátu nadějí na bodový zisk. Škoda, protože přijet tentokrát víc připravení a v klidu, nemuselo to tak hloupě dopadnout. Navíc absence dvou opor s tím, že další dva mají cosi s kotníkem a nahradí je akorát hráč, který dlouhodobě nehraje…to se pak výsledek dělá dost blbě.

 

Výňatek z propozic KP 2012/13:

 

Článek 14 – Povinnosti družstev

 

      1. Kluby jsou povinny dostavit se k utkání minimálně 30 minut před úředním začátkem utkání do místa konání

     

      3. Domácí klub je povinen převzít od rozhodčího zápis o utkání k jeho vyplnění nejpozději 30 minut před utkáním.

          Domácí klub vyplňuje zápis jako první a po jeho vyplnění jej předá nejpozději 20 minut před utkáním  

          hostujícímu klubu. Nejpozději 10 minut před utkáním musí být vyplněný zápis vrácen rozhodčím zpět.