Jdi na obsah Jdi na menu
 

komentář Mitra - Panama 5:2

Až neskutečně mnoho komplikací předcházelo tento zápas. Náhradní brankář skončil neočekávaně v nemocnici, časoměřič kdesi ve Šluknově, nová posila David Weiss byl pracovně mimo. Karel Hambálek, který by jistě mohl být platnou ikonou v týmu, stále se svým plným zapojením nepochopitelně váhá a dorostence jsme tentokrát pro úvod soutěže, po loňském hrozném začátku, brát zatím nechtěli. Těsně před začátkem utkáním navíc přichází zdrcující zpráva o autohavárii na dálnici...na 203km směr Vyškov „končí naše“ auto a ze zcela nejasného telefonátu není zřejmé, co se evidentně stalo a kdo nakonec dorazí. Naštěstí rozhodčí jsou zcela benevolentní a lidsky přichází v případě potřeby vstříc stejně jako hosté, za což jim tímto veřejně jménem celého klubu děkuji!

Všechno nakonec zvládáme a hodně „okleštění“ vstupujeme do zápasu se soupeřem, kterého v podstatě známe již z okresu a vlastně od takřka samého počátku existence Mitry. Panama, to bylo vždycky nepříjemné. Ale „nová“ Motivace - to byli vždy hoši vostří! Sloučením obou vzniklo cosi nepříjemného. Zatím co my se scházíme jak švábi na pivo a vzpomínáme noty umíráčku, oni strečinkují a poté plánují. Jejich magnetická tabule jiskří a jediná naše naděje je špionáž! ... Pod záminkou navrácení propisky se zcela nepozorován dostávám do blízkosti jejich strategické tabule a z rychle se pohybujících magnetků odezírám nekompromisní herní taktiku. Ani nemusím přejít do řeči Navarů, abych rychle dešifroval jejich plán...pro Boha, oni nás chcou porazit!

Přichází krizový plán MSN, v NATO známý jako Mitra See Nepoossere. Sedum statečných přechází do plné bojové pohotovosti a odhodlaně vzdoruje přesile desperátů... Taktika až na drobnosti vychází, kluky je třeba včetně nováčka Marka Chýlu pochválit za bojovnost, obětavost a viditelnou víru v konečné vítězství. Body zůstávají doma, což je do začátku soutěže nesmírně důležité. Za týden v sobotu v 18h hrajeme ve Vyškově s Bučovicemi, a to už bude jistě horší kalibr.