Jdi na obsah Jdi na menu
 

komentář Líšeň B 8:3

Konec dobrý, všechno dobré. Na to, že jsme do soutěže vstoupili vyloženě do počtu, je konečné páté místo vyloženě fantastické. A stačilo málo, respektive pouhé jedno vítězství navíc, a byli bychom druzí! Nejsem si ale jist, jestli bychom si to zasloužili. Soutěž byla od začátku do konce nesmírně vyrovnaná, my jsme s ohledem na konečnou sumarizaci brali silnějším, ale na druhé straně ztráceli s potenciálně slabšími týmy. To ovšem já považuji za daň nesoustředěnosti, protože v mnohých utkáních jsme body ztratili zcela zbytečně.

 

Říká se, že těžší ročník ve vyšší soutěži je vždycky ten druhý. Uvidíme, musíme se ovšem na to řádně připravit a snažit se zápas od zápasu bojovat a nikoho nepodceňovat. Máme mužstvo složené se samých amatérů, o to ale větších bojovníků. Pokud zůstane i dál pospolu a jen velmi pomalu a opatrně se bude postupně doplňovat o mladé hráče, nemusíme se o budoucnost bát. Už loni jsem říkal, že vzhledem k mému věku a osobní vytíženosti bych měl s futsalem skončit. Když jsme se ovšem dostali do krajského přeboru, považoval jsem za svou povinnost klubu ještě dál pomoci a s tím půjdu ještě i do dalšího ročníku. Naše bytí či nebytí ovšem závisí i na finančních možnostech. A jelikož se zatím nenašel sponzor, budou se muset všichni na další činnost složit. Každá zábava něco stojí a pokud si to hráči v hlavě zesumírují, tak zjistí, že to až tak drahé není. Myslím, že celkově všichni za ten rok nechají v hospodách mnohem víc, jak těch zhruba 35-40 tisíc, a to i přes to, že to na první pohled vypadá hrůzostrašně.

 

Děkuji tímto všem za zodpovědný přístup k minulému ročníku a doufám, že v tom budou dál pokračovat. Některé nyní čeká zábava v podobě velkého fotbalu, kde ještě můžou dál rozdávat radost a naději fanouškům v podobě dobrých výkonů a výsledků, a to i přes to, že se jedná „jen“ o IV.třídu. O to větší je tam ovšem sranda, ale i srdíčko. Jiní můžou občas pomoct našemu béčku, případně céčku. A někteří zvlášť vydaření jedinci se budou vyskytovat všude. Jedno je ovšem jisté: Mitra má dnes respekt na úrovni kraje, stala se jeho štikou, její hráči jsou zápasově v pohybu takřka po celý rok a díky tomu rostou…