Jdi na obsah Jdi na menu
 

komentář Lazor 5:3

Mitra zažila tentokrát vynikající víkend, když z devíti možných bodů v nekompletní sestavě vydolovala celých sedm. V divizi po boji získala cenné tři body s kvalitním Lazorem Vyškov a v okresním přeboru nejdříve těsně porazila silné béčko Gladiátorů a poté remizovala s Atrapsem. Zápas v divizi byl ovšem silně poznamenán havárií na dálnici u Šlapanic která je ještě k tomu neustále v opravě. Doprava tím stála nejen na D1, ale i na státní silnici a nebýt rychlé mobilní komunikace, kvůli jakémusi debilovi kterých jezdí po silnici čím dál víc a nesmí se střílet, bychom snad i prohráli kontumačně. K počátečnímu hvizdu tak nakonec nastoupila čtveřice hráčů + gólman a ostatní přibíhali postupně. Rozcvička tak probíhala během prvního poločasu a podle toho to i vypadalo.

Nakonec v hektického závěru všechno dobře dopadlo, většina zabojovala opět na hranici svých možností přičemž Lukin v brance tentokrát ještě víc. Naopak něco se stalo s Aldou, co kopanec do balónu to „taxišpek“ z říše Harryho Pottra, čímž chtěl pravděpodobně předvést nějaká kouzla, která se jako by naučil Bradavicích. Útěchou mu můžou být opětovně nesmyslné akcičky Ryby na béčku co by jako brankáře, když na něj někteří hráči žalovali, že zase při vedení našeho týmu a předešlé jasné domluvě hrál takřka okamžitě pover-play, aby tak dovolil protivníkovi lacině skórovat. Nemám nic proti cannabisu, ale hoši ... před zápasy prosím vás nepřehánět!

Další pátek zajíždíme k největšímu překvapení soutěže do Křenovic. Současně druhá Technika bude určitě tvrdý oříšek, ale my nedáme svoji kůži zadarmo!...