Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. B třída futsalu - 2006/2007

19. kolo

Neděle 6.5.2007, 9:50 hříště Kneslova

Jezdci - Mitra     0:3    (0:1)

Branky: 4. Smital 0:1, 25. Nachtnebl 0:2, 30. Rybníček 0:3   Obrazek
Žluté karty: Točev, Hrazdíra ObrazekŽluté karty:
Červené karty: Červené karty:
Sestava: Minář - Čapka, Točev, Smolka, Křivánek - Paravan, Hrazdíra M., Hrazdíra T.Sestava: Frank - Nádeníček, Nachtnebl, Šmarda, Štastný - Rybníček, Aldorf, Motyčka, Smital, Hála
Rozhodčí: Bednář, Křemeňák                    Obrazek

Již na 3 se protáhla série zápasů, ve kterých Mitra neinkasovala a vytvořila tak nový klubový rekord. Tým se po Smitalově brance levačkou!! uklidnil a nepustil Jezdce do vážnějších šancí. Po Nachtneblově brance z přímého kopu (míč zazvonil na obě tyče) rozhodl zápas gólem ve skluzu Rybníček. Podle svých slov si tak splnil svůj futsalový sen a plánuje ukončit kariéru.

Hodnocení kouče Jaromíra Glöcknera:

Zápas s nebezpečným a zkušeným týmem Jezdců jsem od samého počátku jarních odvet považoval za jeden z nejklíčovějších v boji o záchranu. Šlo o přímý souboj o tuto nelichotivou pozici, navíc v případě konečné rovnosti bodů jsme potřebovali dohnat jednogólové manko z podzimu. Proto jsem v z nabídky hráčů, která byla k dispozici, dal v prvních patnácti minutách hry v útoku přednost stále se lepšícímu Smitalovi před sice techničtějším, ale přece jen již hodně pomalejším Hálou. Jsem proto rád, že se mi za mou důvěru odvděčil veledůležitým prvním gólem. Mít ale přesnější mušku, mohl slavit ještě víc. I přesto jsme utkání nakonec dohráli poměrně v klidu a to hlavně díky několika skvělých zásahů brankáře Franka, který tím náš mančaft tentokrát podržel.

 

Náhledy fotografií ze složky Mitra - Jezdci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář