Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jak jsi spokojený s přípavou před blížícími se zápasy okresního přeboru?

Možná tak na 50%. Výsledky na letošním Brno openu jsou doObrazekposud výborné, ale je to daný i úrovní zatímních soupeřů. Připraveni jsme dobře, na druhé straně do pojmu přípravy patří i řádné tréninky a ty jsou u nás bohužel na mizivé úrovni. Někteří hráči sice trénují jinde, ale ti co tuto možnost nemají tak přichází o možnost souhry s ostatními. S přimhouřením obou očí se to za jistých okolností dá občas pochopit, ale pokud je to furt, tak k tomu nemám dál co říct. Vrcholem puberťácké nevyzrálosti je pak dávání přednosti soukromým duchaplným aktivitám, jako je třeba návštěva hokejových utkání brněnské Komety.


Co očekáváš od zápasů s Poclainem a Ingostavem?

Minimálně 5 bodů…..-)) A jsem přesvědčený, že mi starší hráči týmu, jako jsou Luboš s Rybou dají za pravdu. Ale bude to boj o něčem jiným, než turnaj.

Blíží se sestava tvým představám?

ObrazekChybí mně tam Leoš Aldorf a ještě jeden mladý hráč k nováčkovi Adamu Koudelkovi, který se zatím ukazuje ve výborném světle. Když vydrží, bude z něho určitě dobrý futsalista. A když vydrží u nás, určitě bude základem našich smělých cílů.Změní se nějak styl hry oproti podzimním zápasům?

Od základu určitě ne. Budeme stavět na podzimních výkonech.  


Nebojíš se, že Mitra bude bojovat Obrazeksoučasně na dvou frontách (Open a liga) a dělit své síly na 2 soutěže?

To se spíš  bojím doby od dubna do června. Pět ligových zápasů za tři měsíce může být pro nás hodně destruktivní, protože béčko je přeplněné. Toto jaro ukáže, jestli nebude vhodné do budoucna najít prostor pro herní vyžití ještě v dalším týmu našeho klubu. Musel by se ale napřed najít zodpovědný vedoucí, který všechno vezme na sebe