Jdi na obsah Jdi na menu
 

Brno open 2011

Brno open 2011 - 9. 1. - 6.3. 2011 - nafukovací hala Rybnická

Základní skupina "D" - 2 x 15 min.

kolo den datum hodina soupeř výsledek
1. neděle 9.1. 16:50 Sokol Bučovice 2:1 (2:0)
2. neděle 9.1. 17:20 Holásky 2:0 (2:0)
3. neděle 16.1. 16:50 Kumbál 12:0 (5:0)
4. neděle 16.1. 17:20 Attack 5:1 (1:0)
5. neděle 23.1. 16:50 Albion 4:1 (2:1)
6. neděle 23.1. 17:20 Jehnice 0:0  
7. neděle 30.1. 16:50 Barum 6:3 (1:1)
8. neděle 30.1. 17:20 Hustopeče 3:3 (1:0)
           
7. a 8. kolo - sobota 30.1. 2011  

čas utkání 1   10   0   02   2      
13:00 Holásky - Attack 2,20 - 1,45 - 3,60 - 1,53 - 2,40   0:5 kont.
13:30 Holásky - Jehnice 2,90 - 1,75 - 4,10 - 1,30 - 1,85   0:5 kont.
14:00 Attack - Jehnice 3,60 - 2,05 - 4,25 - 1,22 - 1,60   1:2 (0:0)
14:40 Kumbál - Bučovice 9,40 - 6,50 - 7,90 - 1,01 - 1,03   0:11 (0:2)
15:10 Kumbál - Albion 8,70 - 5,50 - 6,20 - 1,02 - 1,10   3:5 (0:2)
15:40 Bučovice - Albion 1,20 - 1,05 - 5,60 - 3,60 - 6,80   7:4 (5:2)
16:20 Barum - Hustopeče 6,10 - 3,20 - 5,40 - 1,07 - 1,25   1:2 (1:0)
16:50 Barum - Mitra 8,70 - 5,50 - 6,20 - 1,02 - 1,10   3:6 (1:1)
17:20 Hustopeče - Mitra 3,20 - 1,85 - 4,15 - 1,25 - 1,75   3:3 (0:1)
 

Konečná tabulka po 8. kole

1. Mitra 8 6 2 0 34:9 20
2. Bučovice 8 6 0 2 41:12 18
3. Hustopeče 8 5 2 1 26:14 17
4. Jehnice 8 5 1 2 20:11 16
5. Attack 8 4 0 4 25:19 12
6. Albion 8 3 1 4 18:26 10
7. Holásky 8 2 1 5 10:22 7
8. Barum 8 1 0 7 12:23 3
9. Kumbál 8 0 1 7 7:57 1

Osmifinálová skupina "C" - 2 x 15 min.

kolo den datum hodina soupeř výsledek
os. neděle 13.2 9:00 Riders  4:1 (1:0)
os. neděle 13.2 10:20 Across  3:0 (2:0)
os. neděle 13.2 12:20 Toka  4:4 (3:2)
 

Tabulka osmifinálové skupiny

1. Mitra 3 2 1 0 11:5 7
2. Toka 3 1 2 0 8:7 5
3. Across 3 0 2 1 4:7 2
4. Riders 3 0 1 2 4:9 1

Play-off: neděle 6. března 2011

Čtvrtfinále - 2 x 15 min.      
Amira - Jehnice 3:0 (0:2)  
Besídka - Oknoservis 1:4 (0:2)  
Kalábek - Toka  2:4 (1:2)  
Mitra - San Marino 4:0 (1:0)  
       
Semifinále - 2 x 15 min.      
Amira - Toka  2:5 (1:3)  
Oknoservis - Mitra 3:3 (2:2)   2:3pk
       
Zápas o 3. místo - 2 x 15 min.      
Amira - Oknoservis 2:8 (0:3)  
       
Finále Kajot Open - 2 x 15 min.      
Mitra - Toka 0:0     3:2pk

vítěz turnaje Kajot Open 2011 - Mitra Brno 

 

Náhledy fotografií ze složky Kajot open 2011