Jdi na obsah Jdi na menu
 

Brno Open 2008 - 10.1-15.3. 2009 - hřiště Rybnická

 

Play-off - 2 x 15 min.

kolodendatumhodinasoupeřvýsledek
čtvr.neděle15.3.12:45Žabinští Vlci  4:0  (2:0)
sem.neděle15.3.15:00Kobyláč team  0:1  (0:1)
o 3.mneděle15.3.15:45Toka  1:3  (1:1)

Osmifinálová skupina - 2 x 15 min.

kolodendatumhodinasoupeřvýsledek
1.neděle22.2.9:30Karlos team  4:1 (2:1)
2.neděle22.2.10:45Gladiators  4:0 (2:0)
3.neděle22.2.11:45Dynamit  3:0 (2:0)

Základní skupina D - 2 x 15. min.

kolodendatumhodinasoupeřvýsledek
1.neděle11.1.13:30Kampa 10:3 (5:1)
2.neděle11.1.14:00Toka  6:1 (4:0)
3.neděle18.1.13:30Rewin  0:0 
4.neděle18.1.14:00Carpe Diem  7:2 (2:1)
5.neděle25.1.13:30RST   7:0 (3:0)
6.neděle25.1.14:00Červený drak  14:0 (9:0)
7.neděle8.2.16:00Slovan "C"  2:3 (1:2)
8.neděle8.2.17:00SOŠ OOM  3:0 (1:0)

7. a 8. kolo - neděle 8.2. - hřiště Rybnická

časutkání1 10 0 02 2   
13:00Carpe Diem - Červený drak1,15-1,03-5,80-4,10-7,50 5:0kont.
13:30Carpe Diem - Toka2,45-1,55-3,65-1,42-2,15 0:2(0:1)
14:00Červený drak - Toka8,70-5,50-6,20-1,02-1,10 0:5kont.
14:30Kampa - RST1,40-1,12-4,60-2,60-4,70 4:1(3:1)
15:00Kampa - Rewin5,60-2,90-5,20-1,10-1,30 3:13(1:3)
15:30RST - Rewin7,50-4,10-5,80-1,03-1,15 3:6(0:3)
16:00Slovan "C" - Mitra2,80-1,70-4,00-1,35-1,90 3:2(2:1)
16:30Slovan "C" - SOŠ OOM2,60-1,65-3,80-1,38-2,05 2:4(0:1)
17:00Mitra - SOŠ OOM2,40-1,53-3,60-1,45-2,20 3:0(1:0)
  

Konečná tabulka základní skupiny D:

1.Slovan "C"870144:1021
2.Mitra861149:919
3.Toka851223:2016
4.Carpe Diem841320:1713
5.SOŠ OOM841329:1313
6.Rewin833229:2512
7.Červený drak81167:454
8.Kampa811619:494
9.RST80177:451

Osmifinálová skupina - neděle 22.2. - 9:00-12:30

časutkání1 10 0 02 2   
9:00Dynamit - Gladiators4,10-2,30-4,40-1,20-1,50 1:3(1:0)
9:30Mitra - Karlos team1,35-1,11-4,80-2,70-5,30 4:1(2:1)
10:15Dynamit - Karlos team2,50-1,60-3,70-1,40-2.10 1:3(0:3)
10:45Mitra - Gladiators1,85-1,30-4,10-1,75-2,90 4:0(2:0)
11:15Gladiators - Karlos team1,75-1,25-4,15-1,85-3,20 3:2(1:1)
11:45Dynamit - Mitra5,60-2,90-5,20-1,10-1,30 0:3(0:2)

Tabulka osmifinálové skupiny

1.Mitra330011:19
2.Gladiators32016:66
3.Karlos team31026:83
4.Dynamit30032:90

Střelci:   12 - Koudelka   11 - Nachtnebl, Motyčka    10 - Baďura   6 - Rybníček  3 - Heriban  2 -  Paczek, Nádeníček   1 - Pelikán. Svoboda, Špeta